Din păcate ieri nu am avut timp (şi nici chef) să scriu....o zi obositoare şi ieri şi azi....ciudat este că atunci când sunt nervos nu simt nevoia să fumez....oricum senzaţia de a savura o ţigară după o "izbândă" este unică, aşa că dacă vreau să mă las de ţigări trebuie să lucrez la chestia asta.
Voinţa este lucrul cel mai important într-o astfel de "încercare".....am zis
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu