M-am hotărât să ÎNCERC să mă las de fumat....aici vor scrie cât de des pot "impresii" despre cum se desfăşoară procesul "lăsat de fumat"....în primul rând o să încerc să "număr" ţigările fumate într-un interval de 24 ore, şi eventual să "elaborez" strategii care să perimită scăderea (treptat) numărului de ţigări fumate pe zi.
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu