luni, 23 martie 2009

Mă las de fumat.....ziua 1

Ziua 1........DEZASTRU.......parcă am fumat mai mult ca de obicei....asta poate şi datorită faptului că mi-am "contorizat la precizie" ţigările fumate. În orice caz, nu vreau să renunţ la ideea de a pune capăt acestui viciu, dar pacă după "inventarul" ţigărilor fumate pe ziua de azi nu prea am nici un spor........dar E ŞI MÂINE O ZI !

Niciun comentariu: