Ziua 1........DEZASTRU.......parcă am fumat mai mult ca de obicei....asta poate şi datorită faptului că mi-am "contorizat la precizie" ţigările fumate. În orice caz, nu vreau să renunţ la ideea de a pune capăt acestui viciu, dar pacă după "inventarul" ţigărilor fumate pe ziua de azi nu prea am nici un spor........dar E ŞI MÂINE O ZI !
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu