Locul unde sper să scriu cam tot ceea ce mi se pare interesant; dacă uneori mai și greșesc, nu mă judecați prea aspru, în fond sunt și eu un SIMPLU OM
hmmm..nu-mi pot imagina cum se leaga inteligentza cu imaginatzia.. :)
Se leagă..... şi încă FOARTE BINE !!!
Trimiteți un comentariu
2 comentarii:
hmmm..nu-mi pot imagina cum se leaga inteligentza cu imaginatzia.. :)
Se leagă..... şi încă FOARTE BINE !!!
Trimiteți un comentariu