Mi-am aplecat gândul
La şoapta sufletului
Şi apoi l-am ridicat
Pentru a-mi spune
Şoapta visului
De a fi EU.
La şoapta sufletului
Şi apoi l-am ridicat
Pentru a-mi spune
Şoapta visului
De a fi EU.
Locul unde sper să scriu cam tot ceea ce mi se pare interesant; dacă uneori mai și greșesc, nu mă judecați prea aspru, în fond sunt și eu un SIMPLU OM
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu