duminică, 7 februarie 2010

Azi am fumat doar 3 țigări

Da, se pare că se poate....nu am fumat decât  țigări azi, și nici nu am simțit nevoia să fumez mai multe...am fost ”ocupat” cu altele și se pare că dacă sunt destul de ocupat nu îmi aduc aminte să aprind atât de des țigarea.

Sper să reușesc să mai reduc numărul de țigări fumate pe zi....oricum, SE POATE, și asta fără un efort deosebit !

Niciun comentariu: