luni, 21 decembrie 2009

Revin...după o lungă absenţă

Din păcate nu prea am avut timp să mă ţin de cuvânt, aşa că am lăsat "mai la urmă" bunul obicei de a posta măcar la câteva zile ceva pe blogg-ul meu; mă iutam mai acum câteva ore pe nişte statistici privitoare la cele mai comentate blogg-uri din România....mi s-a părut cel puţin straniu "clasamentul" pe care nu îl comentez, dar îl pun aici pentru a decide voi dacă am dreptate sau nu.

"Cele mai comentate 10 bloguri românesti din 2009 au fost: zoso.ro (1157,21); cabral.ro (1038,83); bookblog.ro (801,62); tudorchirila.blogspot.com (753,13); mircea-badea.ro/blog (695,75); ciutacu.ro (665,31); manafu.blogspot.com (622,67); visurat.ro (609,66); umbrelaverde.ro (564,04) şi arhiblog.ro (553,3)."

Sursa:  http://www.zelist.ro

Dacă Cabral e mai "comentat" decât Mircea Badea sau Ciutacu......e clar....e strâmbă

Niciun comentariu: