După cum aţi observat (şi eu de altfel) este destul de dificil să “vorbeşti” chiar şi pe blog despre cât de dificil este să te laşi de fumat; asta nu că aş fi depus eforturi deosebite pentru a realiza acest lucru, dar te simţi oarecum ciudat…
Ca o concluzie generală, în acest răstimp am fumat parcă ceva mai puţin, dar asta nu cred că are vreo legătură “concretă” cu faptul că m-am apucat să scriu pe blog despre asta
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu